پیکتوگرام

نشانه‌های تصویری و نوشتاری باید بگونه‌ای طراحی شوند ، تا نقش خود را به‌عنوان راهنما بصری و قابل خواندن برای تمامی زبان ها ‌بخوبی ایفا کنند .

بیشتر ببینید

طراحی وب سایت

در دنیای مدرن امروز داشتن یک وب سایت که خدمات و محصولات سازمان یا شرکت را به نمایش بگذارد یک امر ضروری است .

بیشتر ببینید

کاتالوگ و بروشور

بروشور و کاتالوگ آگاهی‌های لازم و ضروری را به مخاطب منتقل می‌‌کند ، که ضمن معرفی کالا و خدمات شرکت ، نقش و هدف تبلیغ را هم برعهده دارد .

بیشتر ببینید

7-01

صفحه آرایی مناسب و خوب مخاطب را جذب می کند و به خواننده انگیزه خواندن می دهد . صفحه آرا باید مخاطب خود را خوب بشناسد تا با توجه به مطالب ترکیب بندی مناسب بین متن و تصویر برقرار کند .

بیشتر ببینید

آرم و لوگو

برای شروع هرکسب و کاری اولین گام برای شناخته شدن و ماندگاری نام تجاری ، داشتن یک علامت تجاری یا نشانه ‌ای مبتنی بر اصول گرافیکی است ، که معرف نوع فعالیت ، ویژگی و هویت سازمانی یک نهاد است .

بیشتر ببینید

8-01

طراح پوستر موفق کسی است که بتواند متن و تصویر را چنان باهم ترکیب کند تا بیننده بدون صرف زمان زیادی منظور آن را فهمیده و به طرف پوستر جذب شود .

بیشتر ببینید

تصویر سازی

یکی از شاخه‌هایی که در تبلیغات تاثیر بسزایی دارد تصویرسازی است ؛ در دپارتمان گرافیک از تصویرسازی کتاب و بازسازی و نوسازی تصویر یک محصول گرفته تا خلق یک شخصیت برای برند (مسکات) ارائه می گردد .

بیشتر ببینید

بسته بندی

یکی از عوامل مهم موفقیت در معرفی و فروش محصول طراحی درست و مناسب آن است . ایجاد انگیزه برای خریدار ، بیش از هرچیز به کیفیت و تاثیر بصری بسته بندی مربوط می شود .

بیشتر ببینید

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

برخی از خدمات عکاسی آژانس تبلیغاتی نوین کلک شامل عکاسی از کارخانجات و محیط‌های صنعتی ، محصولات و موادغذایی، رستورانها ، هتل‌ها ، مبلمان و دکوراسیون ، عکاسی سه بعدی آناگلیف ، پانوراما و ۳۶۰ درجه می‌باشد .

بیشتر ببینید

10-01

این مجموعه از عناصری همچون سربرگ ، کارت ویزیت و پاکت نامه ، و در صورت نیاز کارت های اعتباری و پرسنلی ، لیبل و موارد مشابه دیگر تشکیل یافته است .

بیشتر ببینید

Top